Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Niedziela
N3
Paderewskiego - Zaolziańska
kierunek:
Rojna
5
05
C
29
C
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady