Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
69
Obywatelska - Nowe Sady
kierunek:
Kusocińskiego
0
07
C
18
C
1
2
3
4
5
02
B
28
A
48
A
6
06
A
26
A
49
A
7
09
A
27
A
49
A
8
09
A
29
A
49
A
9
09
A
29
B
49
B
10
09
B
29
B
49
B
11
09
B
29
B
49
B
12
09
A
29
B
49
B
13
09
A
29
A
49
A
14
09
A
29
A
49
A
15
09
A
29
A
49
A
16
09
A
29
B
49
B
17
09
B
29
B
49
B
18
09
B
29
B
49
A
19
09
B
33
A
47
A
20
07
B
26
B
46
B
21
06
A
26
A
46
A
22
06
A
26
A
42
A
56
C
23
06
C
25
C
34
C
54
C
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady
A - Kurs do przystanku Kusocińskiego
B - Kurs do przystanku Kusocińskiego