Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
50
Obywatelska - Nowe Sady
kierunek:
pl. Niepodległości
22
23
C
23
08
C
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady