Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
69
Obywatelska - Nowe Sady
kierunek:
Kusocińskiego
0
16
C
1
2
3
4
5
11
B
52
A
6
22
A
52
A
7
22
A
52
A
8
20
A
49
A
9
09
B
29
B
49
B
10
09
B
29
B
49
B
11
09
B
29
B
49
B
12
09
B
29
B
49
B
13
09
A
29
A
49
A
14
09
A
29
A
44
A
15
09
A
29
B
49
B
16
09
B
31
B
51
B
17
09
B
29
B
49
B
18
09
B
29
B
49
B
19
09
B
29
B
47
B
20
06
B
26
B
46
B
21
06
A
26
A
46
A
22
06
A
26
A
42
A
56
C
23
06
C
22
C
41
C
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady
A - Kurs do przystanku Kusocińskiego
B - Kurs do przystanku Kusocińskiego