Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
60
Kopernika - Słowackiego (Stryków)
kierunek:
Imielnik Nowy
4
49
C
5
43
C
6
39
C
7
8
00
C
9
10
11
12
13
45
C
14
58
C
15
16
13
C
17
00
C
43
C
18
19
20
21
44
C
C - Kurs do przystanku Stryków Dworzec PKP