Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N1
6 Sierpnia
kierunek:
Rojna
0
00
A
30
B
1
00
B
30
A
2
00
B
30
B
3
00
A
30
B
4
00
B
30
B
5
00
B
30
B
6
00
C
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
30
B
23
00
A
30
B
C - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego
B - Kurs do przystanku Rojna
A - Kurs do przystanku Targowy Rynek(Aleksandrów)