Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
92
Zarzewska - Kilińskiego
kierunek:
pl. Niepodległości
4
41
A
5
11
A
47
A
6
31
A
54
B
7
00
A
24
A
52
A
8
16
A
45
A
9
04
A
28
A
52
A
10
27
A
11
02
A
37
A
12
12
A
47
A
13
22
A
48
A
14
12
A
49
B
15
00
A
24
A
48
A
16
12
A
42
B
17
00
A
24
A
48
A
18
11
A
33
A
53
A
19
13
A
53
A
20
41
A
21
29
A
22
17
A
51
B
23
05
A
A - Kurs do przystanku pl. Niepodległości
B - Kurs do przystanku pl. Niepodległości