Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
91
Malownicza - Taborowa
kierunek:
Janów
0
02
C
1
2
3
4
5
37
A
6
17
A
7
12
A
8
12
C
9
13
A
33
C
10
18
A
11
13
C
38
A
12
58
A
13
33
C
14
18
A
15
32
C
52
A
16
37
A
17
07
A
18
27
A
47
C
19
37
A
20
17
A
57
A
21
37
A
22
42
C
A - Kurs do przystanku Janów
C - Kurs do przystanku Janów