Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N1
Zachodnia - Legionów
kierunek:
Rojna
0
04
A
34
B
1
04
B
34
A
2
04
B
34
B
3
04
A
34
B
4
04
B
34
B
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
34
B
23
04
A
34
B
B - Kurs do przystanku Rojna
A - Kurs do przystanku Targowy Rynek(Aleksandrów)