Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Niedziela
N3
Obywatelska - Jana Pawła II
kierunek:
Rojna
6
06
C
39
C
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady