Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
88
Kalonka - Kalonka/Centrum Ojca Pio
kierunek:
Zjazdowa
5
14
BC
6
06
BC
7
32
BC
8
27
BC
9
10
11
12
13
27
BC
14
39
BC
15
34
BC
16
59
BC
17
18
19
36
BC
B - Kurs do przystanku Skoszewy
C - Kurs do przystanku Skoszewy