Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
43
Kilińskiego 50 Nż (Kazimierz)
kierunek:
pl. Wolności (Konstantynów)
4
20
B
5
10
B
6
03
B
27
B
51
B
7
8
03
B
9
15
B
10
27
B
11
39
B
12
50
B
13
14
03
B
15
14
B
16
27
B
17
15
B
18
50
B
19
50
B
20
21
10
B
22
10
B
23
30
B
B - Kurs do przystanku pl. Jana Pawła II (Lutomiersk)