Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N1
Lutomierska - Czarnkowska
kierunek:
Rojna
0
08
A
38
B
1
08
B
38
A
2
08
B
38
B
3
08
A
38
B
4
08
B
38
B
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
38
B
23
08
A
38
B
B - Kurs do przystanku Rojna
A - Kurs do przystanku Targowy Rynek(Aleksandrów)