Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
55
Kusocińskiego - Retkińska
kierunek:
Dąbrowa
6
17
A
47
A
7
17
A
47
A
8
17
A
47
A
9
16
A
36
A
56
B
10
16
B
36
B
56
B
11
16
B
36
B
56
B
12
16
B
36
B
56
B
13
16
B
36
B
56
B
14
16
B
36
B
56
B
15
16
B
36
B
56
B
16
16
B
36
B
56
B
17
16
B
36
B
56
B
18
16
A
36
A
56
A
19
16
A
36
A
56
A
20
16
A
36
A
56
A
21
16
A
36
A
56
A
22
16
A
19
C
38
D
58
C
23
18
C
D - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady
C - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego
A - Kurs do przystanku Dąbrowa
B - Kurs do przystanku Młynek