Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N6
Tatrzańska
kierunek:
R. Powstańców 1863R.
0
28
58
1
28
58
2
28
58
3
28
58
4
28
58
5
28
A
36
A
6
18
A
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
58
23
28
58
A - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego