Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
97
Krakowska - Michałowicza
kierunek:
Niesięcin - Niesięcin
5
00
A
18
B
40
A
58
B
6
13
A
31
B
46
A
7
09
B
27
A
49
B
8
15
A
25
B
9
25
B
40
A
10
21
B
40
A
11
41
B
12
00
A
41
B
13
03
A
21
B
44
A
14
02
B
22
A
42
B
15
01
A
26
B
42
A
16
04
B
41
A
52
B
17
06
A
42
A
52
B
18
24
A
19
03
B
42
A
20
20
B
42
A
21
40
B
22
02
A
40
B
23
02
A
A - Kurs do przystanku Targowy Rynek(Aleksandrów)
B - Kurs do przystanku Niesięcin - Niesięcin