Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
97
Krakowska - Michałowicza
kierunek:
Niesięcin - Niesięcin
5
38
B
6
10
A
38
B
7
10
A
38
B
8
11
A
39
B
9
11
A
39
B
10
11
A
39
B
11
11
A
39
B
12
11
A
39
B
13
11
A
39
B
14
12
A
40
B
15
12
A
40
B
16
12
A
40
B
17
12
A
40
B
18
11
A
38
B
19
10
A
38
B
20
40
A
21
08
B
40
A
22
40
A
A - Kurs do przystanku Targowy Rynek(Aleksandrów)
B - Kurs do przystanku Niesięcin - Niesięcin