Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
43
pl. Kościuszki Nż (Kazimierz)
kierunek:
pl. Wolności (Konstantynów)
4
22
B
5
12
B
6
05
B
29
B
53
B
7
8
05
B
9
17
B
10
29
B
11
41
B
12
52
B
13
14
05
B
15
16
B
16
29
B
17
17
B
18
52
B
19
52
B
20
21
12
B
22
12
B
23
32
B
B - Kurs do przystanku pl. Jana Pawła II (Lutomiersk)