Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
43
pl. Kościuszki Nż (Kazimierz)
kierunek:
pl. Wolności (Konstantynów)
4
12
B
5
42
B
6
42
B
7
8
20
B
9
42
B
10
42
B
11
42
B
12
42
B
13
42
B
14
42
B
15
42
B
16
32
B
17
32
B
18
32
B
19
20
12
B
21
32
B
22
23
12
B
B - Kurs do przystanku pl. Jana Pawła II (Lutomiersk)