Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N6
Jana Pawła II - Wróblewskiego
kierunek:
R. Powstańców 1863R.
4
47
A
52
A
5
22
A
A - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego