Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
65
Obywatelska - Nowe Sady
kierunek:
Lotnisko Terminal Pasażerski
4
13
A
5
03
A
6
03
A
33
A
7
10
A
8
17
A
9
17
A
55
A
10
35
A
11
15
A
55
A
12
35
A
13
15
C
54
A
14
35
A
15
15
A
57
A
16
37
A
17
17
A
18
17
A
19
16
A
20
08
A
21
07
A
22
07
A
23
07
A
A - Kurs do przystanku Lotnisko Terminal Pasażerski
C - Kurs do przystanku Sortownia