Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
65
Obywatelska - Nowe Sady
kierunek:
Lotnisko Terminal Pasażerski
6
02
A
7
02
A
8
02
A
9
07
A
49
A
10
27
A
11
07
A
47
A
12
27
A
13
07
A
47
A
14
27
A
15
07
A
47
A
16
27
A
17
07
A
18
02
A
19
02
A
20
02
A
21
02
A
22
02
A
23
02
A
A - Kurs do przystanku Lotnisko Terminal Pasażerski