Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
65
Łagiewnicka - Kowalska
kierunek:
Radogoszcz Wschód
3
52
A
4
12
B
32
B
5
20
A
38
B
58
B
6
20
A
39
B
7
02
B
25
A
43
B
8
03
B
25
A
43
B
9
03
B
25
A
43
B
10
05
A
23
B
45
A
11
03
B
25
A
43
B
12
05
A
23
B
44
A
13
03
B
24
A
44
B
14
05
A
24
B
47
A
15
07
B
27
A
44
B
16
07
A
24
B
44
B
17
07
A
24
B
44
B
18
06
A
23
B
45
A
19
03
B
20
B
41
A
58
B
20
18
B
40
A
58
B
21
20
A
28
B
50
A
22
08
B
34
B
49
A
23
08
B
30
A
B - Kurs do przystanku Radogoszcz Wschód
A - Kurs do przystanku Radogoszcz Wschód