Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N6
Jana Pawła II - Łaska
kierunek:
R. Powstańców 1863R.
4
49
A
54
A
5
24
A
A - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego