Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
72
Piotrkowska - pl. Niepodległości
kierunek:
Huta Jagodnica
4
31
A
51
A
5
11
A
31
A
47
A
6
06
B
20
B
26
A
40
B
58
A
7
13
A
28
A
38
A
51
A
8
06
A
22
A
38
A
53
A
9
16
A
33
A
50
A
10
15
A
30
A
50
A
11
14
A
33
A
50
A
12
10
A
33
A
51
A
13
09
A
29
A
45
B
58
A
14
12
B
27
A
43
B
59
B
15
10
A
28
A
42
B
55
A
16
09
A
28
A
42
B
53
A
17
08
A
22
A
39
A
58
A
18
13
A
27
A
49
A
19
11
A
32
A
50
A
20
13
A
33
A
53
A
21
10
A
31
A
51
B
22
11
B
40
B
55
C
23
06
C
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady
A - Kurs do przystanku Huta Jagodnica
B - Kurs do przystanku Huta Jagodnica