Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
72
Piotrkowska - pl. Niepodległości
kierunek:
Huta Jagodnica
6
00
A
32
A
7
02
A
31
A
8
02
A
34
A
54
A
9
14
A
34
A
54
A
10
14
A
34
A
54
A
11
14
A
34
A
54
A
12
14
A
34
A
54
A
13
14
A
34
A
53
A
14
14
A
33
A
53
A
15
13
A
34
A
54
A
16
14
A
34
A
54
A
17
14
A
34
A
54
A
18
14
A
34
A
54
A
19
14
A
34
A
52
A
20
12
A
33
A
53
A
21
14
A
30
A
50
A
22
10
A
30
A
51
C
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady
A - Kurs do przystanku Huta Jagodnica