Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
72
Wróblewskiego - Politechniki (Kampus Pł)
kierunek:
Huta Jagodnica
6
04
A
36
A
7
06
A
35
A
8
06
A
39
A
59
A
9
19
A
39
A
59
A
10
19
A
39
A
59
A
11
19
A
39
A
59
A
12
19
A
39
A
59
A
13
19
A
39
A
58
A
14
19
A
38
A
58
A
15
18
A
38
A
58
A
16
18
A
38
A
58
A
17
18
A
38
A
58
A
18
18
A
38
A
58
A
19
18
A
38
A
56
A
20
16
A
37
A
57
A
21
18
A
34
A
54
A
22
14
A
34
A
55
C
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady
A - Kurs do przystanku Huta Jagodnica