Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
72
Złotno - Podchorążych
kierunek:
Janów
4
35
B
50
B
5
06
A
26
A
46
A
6
06
A
17
A
32
B
45
A
7
02
A
17
A
32
A
45
A
8
02
A
14
A
31
A
37
C
49
A
9
08
A
34
A
37
C
52
A
10
17
A
34
A
52
A
11
17
A
32
A
52
A
12
12
A
40
B
57
B
13
15
B
40
A
50
A
14
02
A
17
A
34
A
51
A
15
05
A
17
A
32
A
47
A
16
04
A
17
A
32
A
47
A
17
02
A
14
A
32
A
47
A
18
06
A
18
C
26
A
46
A
19
06
A
10
C
26
A
48
A
20
08
A
28
B
48
B
21
08
A
28
B
48
A
22
06
A
19
C
39
C
59
C
23
28
C
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady
B - Kurs do przystanku Janów
A - Kurs do przystanku Janów