Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
50
pl.500-Lecia(Rzgów)
kierunek:
pl. Niepodległości
6
32
A
7
32
A
8
32
B
9
42
A
10
11
02
B
12
02
A
13
02
B
14
22
A
15
22
B
16
22
A
17
22
B
18
22
A
19
22
A
20
22
A
21
42
B
22
42
C
A - Kurs do przystanku pl. Niepodległości
B - Kurs do przystanku pl. Niepodległości
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady