Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
97
Biegunowa - Krakowska
kierunek:
Niesięcin - Niesięcin
5
02
A
20
B
42
A
6
00
B
15
A
33
B
48
A
7
11
B
29
A
51
B
8
17
A
27
B
9
27
B
42
A
10
23
B
42
A
11
43
B
12
02
A
43
B
13
05
A
23
B
46
A
14
04
B
24
A
44
B
15
03
A
28
B
44
A
16
06
B
43
A
54
B
17
08
A
44
A
54
B
18
26
A
19
05
B
44
A
20
22
B
44
A
21
42
B
22
04
A
42
B
23
04
A
A - Kurs do przystanku Targowy Rynek(Aleksandrów)
B - Kurs do przystanku Niesięcin - Niesięcin