Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
72
Nowe Sady - Elektronowa
kierunek:
Huta Jagodnica
23
06
C
17
C
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady