Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Niedziela
N3
Bandurskiego - dw. Łódź Kaliska
kierunek:
Rojna
22
13
A
43
B
B - Kurs do przystanku Rojna
A - Kurs do przystanku Rojna