Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
72
Tomaszowska - Bławatna
kierunek:
Janów
4
51
A
5
01
B
11
B
21
B
27
B
42
B
58
A
6
18
A
38
A
48
B
7
04
A
15
A
35
B
50
A
8
07
A
22
A
37
A
49
A
9
04
A
16
A
30
A
48
A
10
07
A
33
A
51
A
11
16
A
33
A
51
A
12
16
A
31
A
51
A
13
11
A
24
B
29
B
39
B
58
B
14
06
A
17
B
45
A
55
A
15
07
A
22
A
39
A
56
A
16
10
A
22
A
37
A
52
A
17
09
A
22
A
37
A
50
A
18
01
A
13
A
26
A
41
A
19
00
A
20
A
40
A
58
A
20
18
A
40
A
21
00
A
20
B
40
B
22
00
A
20
B
40
A
58
A
B - Kurs do przystanku Janów
A - Kurs do przystanku Janów