Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
56
Rzgowska - Św. Wojciecha
kierunek:
Tuszyńska(Rzgów)
5
31
6
51
7
8
21
A
9
51
A
10
11
13
12
25
A
13
21
14
21
A
15
21
16
21
A
17
49
18
19
13
20
43
A
21
31
22
51
A - Kurs do przystanku Ct Ptak Mandoria