Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
60
Kopcińskiego - Rondo Solidarności
kierunek:
Imielnik Nowy
4
15
C
45
A
55
E
5
05
C
25
D
45
A
6
05
C
20
A
36
D
51
A
7
06
A
21
C
33
D
51
A
8
06
A
21
A
36
D
51
A
9
06
A
26
D
46
A
10
06
A
26
D
46
A
11
06
A
16
B
26
D
46
A
12
06
A
26
A
46
D
13
06
C
16
E
21
A
36
A
51
D
14
06
A
21
C
36
D
51
B
15
06
A
21
A
36
C
51
D
16
06
A
21
C
36
B
51
D
17
06
C
21
A
41
D
18
05
B
25
D
45
A
19
05
A
25
D
45
A
20
05
A
25
D
45
A
21
05
C
25
A
45
D
22
05
B
25
A
45
A
C - Kurs do przystanku Stryków Dworzec PKP
A - Kurs do przystanku Imielnik Nowy
E - Kurs do przystanku Corning (Smolice)
D - Kurs do przystanku Marysin Tęczowa
B - Kurs do przystanku Michałówek / Dobra