Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
72
Zakładowa - Transmisyjna
kierunek:
Huta Jagodnica
5
33
B
47
B
6
05
B
7
8
9
10
11
12
13
10
B
37
B
14
08
B
24
B
15
07
B
16
07
B
17
18
19
20
21
18
B
38
B
22
07
B
22
C
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady
B - Kurs do przystanku Huta Jagodnica