Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
55
Felińskiego - Gojawiczyńskiej
kierunek:
Kusocińskiego
4
42
A
5
02
A
22
A
42
A
6
02
A
22
A
42
A
7
02
A
22
A
42
A
8
02
A
22
A
42
A
9
02
A
22
A
42
A
10
02
A
22
A
42
A
11
02
B
22
B
42
B
12
02
B
23
B
44
B
13
03
B
23
B
43
B
14
03
B
22
B
42
B
15
02
B
22
B
42
B
16
02
B
22
B
42
B
17
02
B
22
B
42
B
18
02
B
22
B
42
B
19
02
B
22
A
42
A
20
02
A
22
A
42
A
21
02
A
22
A
42
A
22
02
A
22
A
41
C
23
01
C
15
D
D - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady
C - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego
A - Kurs do przystanku Kusocińskiego
B - Kurs do przystanku Kusocińskiego