Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
70
Paradna - Rzgowska
kierunek:
Instytut Czmp
17
53
A
18
13
A
46
A
19
54
A
20
21
22
53
A
23
13
A
A - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady