Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N1
Wojska Polskiego - Bratoszewskiego (Aleks.)
kierunek:
Rojna
0
33
A
1
2
03
A
3
33
A
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
33
A
A - Kurs do przystanku Targowy Rynek(Aleksandrów)