Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
91
Rataja - Gajcego
kierunek:
Nowosolna
6
20
A
7
00
C
8
00
C
35
A
9
40
A
10
00
C
11
00
A
12
00
C
20
A
13
40
A
14
00
C
15
00
A
16
00
A
30
A
17
30
C
50
A
18
19
00
A
40
A
20
20
A
21
30
C
A - Kurs do przystanku Nowosolna
C - Kurs do przystanku Skoszewy