Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
60
Palki - Źródłowa
kierunek:
Imielnik Nowy
4
17
C
47
A
57
E
5
07
C
27
D
47
A
6
07
C
22
A
38
D
53
A
7
08
A
23
C
35
D
53
A
8
08
A
23
A
38
D
53
A
9
08
A
28
D
48
A
10
08
A
28
D
48
A
11
08
A
18
B
28
D
48
A
12
08
A
28
A
48
D
13
08
C
18
E
23
A
38
A
53
D
14
08
A
23
C
38
D
53
B
15
08
A
23
A
38
C
53
D
16
08
A
23
C
38
B
53
D
17
08
C
23
A
43
D
18
07
B
27
D
47
A
19
07
A
27
D
47
A
20
07
A
27
D
47
A
21
07
C
27
A
47
D
22
07
B
27
A
47
A
C - Kurs do przystanku Stryków Dworzec PKP
A - Kurs do przystanku Imielnik Nowy
E - Kurs do przystanku Corning (Smolice)
D - Kurs do przystanku Marysin Tęczowa
B - Kurs do przystanku Michałówek / Dobra