Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
83
Struga - Kościuszki
kierunek:
Cm. Szczecińska
4
31
51
5
11
31
51
6
10
26
41
59
7
16
34
51
8
09
26
44
9
01
19
36
54
10
11
29
46
11
04
21
39
56
12
14
31
49
13
06
24
41
59
14
16
34
51
15
09
26
44
16
01
19
36
54
17
11
32
51
18
02
A
11
31
51
19
11
31
51
20
11
31
51
21
11
31
42
A
51
22
11
31
42
A
23
02
A
22
A
A - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego