Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
60
Palki - Źródłowa
kierunek:
Imielnik Nowy
6
03
A
33
A
7
03
D
33
A
8
03
D
27
A
57
A
9
17
B
27
A
47
D
10
27
A
47
A
11
07
D
27
A
47
A
12
07
D
27
A
47
A
13
07
D
27
A
47
A
14
07
D
27
A
47
A
15
07
D
27
A
47
A
16
07
D
27
A
47
A
17
07
D
37
A
18
07
D
27
A
47
A
19
07
D
27
A
47
A
20
07
B
27
A
47
A
21
07
A
47
A
22
07
A
27
A
A - Kurs do przystanku Imielnik Nowy
D - Kurs do przystanku Marysin Tęczowa
B - Kurs do przystanku Michałówek / Dobra