Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
70
Obywatelska - Politechniki
kierunek:
Instytut Czmp
18
14
A
34
A
19
05
A
38
A
20
12
A
35
A
21
22
23
11
A
25
A
31
A
A - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady