Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
91
Gajcego - Słowiańska
kierunek:
Nowosolna
3
56
A
4
10
C
28
B
5
15
A
30
C
6
02
A
23
B
45
A
57
C
7
23
A
47
C
8
17
A
41
B
59
A
9
47
A
10
23
A
59
A
11
17
C
35
A
12
11
A
47
A
13
35
C
47
A
59
B
14
47
C
15
05
A
35
A
47
C
59
B
16
13
A
41
A
59
A
17
23
C
47
B
18
17
A
47
A
19
21
C
42
A
20
42
A
21
42
A
22
55
C
A - Kurs do przystanku Nowosolna
C - Kurs do przystanku Skoszewy
B - Kurs do przystanku Kalonka - Kalonka/Centrum Ojca Pio