Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
65
Łagiewnicka - R. Powstańców 1863R.
kierunek:
Lotnisko Terminal Pasażerski
5
22
A
52
B
6
22
A
52
B
7
22
A
52
B
8
23
A
45
B
9
05
A
25
B
43
A
10
03
B
23
A
43
B
11
03
A
24
B
43
A
12
04
B
23
A
43
B
13
03
A
24
B
43
A
14
03
B
23
A
43
B
15
03
A
23
B
43
A
16
03
B
23
A
43
B
17
03
B
22
A
42
B
18
02
B
22
A
42
B
19
02
B
22
A
42
B
20
02
B
22
A
42
B
21
02
B
22
A
42
B
22
02
B
22
A
42
B
B - Kurs do przystanku Lotnisko Terminal Pasażerski
A - Kurs do przystanku Lotnisko Terminal Pasażerski