Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
83
Struga - Gdańska
kierunek:
Cm. Szczecińska
4
33
53
5
13
33
53
6
12
28
43
7
01
18
36
53
8
11
28
46
9
03
21
38
56
10
13
31
48
11
06
23
41
58
12
16
33
51
13
08
26
43
14
01
18
36
53
15
11
28
46
16
03
21
38
56
17
13
34
53
18
04
A
13
33
53
19
13
33
53
20
13
33
53
21
13
33
44
A
53
22
13
33
44
A
23
04
A
24
A
A - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego