Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
65
Obywatelska - Nowe Sady
kierunek:
Radogoszcz Wschód
4
43
A
5
43
A
6
40
A
7
40
A
8
40
A
9
20
A
10
00
A
40
A
11
20
A
59
A
12
39
A
13
19
A
14
00
A
40
A
15
20
A
16
19
A
17
19
A
59
A
18
19
02
A
20
02
A
42
A
21
13
A
22
12
A
53
A
A - Kurs do przystanku Radogoszcz Wschód