Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N2
Łagiewnicka - Murarska
kierunek:
Retkinia
0
12
42
1
12
42
2
12
42
3
12
42
4
12
42
5
12
42
A
6
09
A
39
A
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
42
23
12
42
A - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego