Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
86
Nowe Sady - Rod Olimpijka
kierunek:
Szpital Ckd
18
25
A
19
24
A
20
04
A
21
22
55
A
23
15
A
35
A
A - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady